Produkt chwilowo niedostępny

LASHVOLUTION Serum pobudzające wzrost rzęs

Dostępne: 0 op
Postać: butel.+aplik.
cena: 24,99
Dodaj opinie o produkcie
Opis produktu
Najlepiej zużyć przed 09.2017

Odżywka LashVolution została opracowana w celu poprawy kondycji rzęs. Należy ją stosować codziennie rano i wieczorem. Powinn się ją nakłądać przy pomocy aplikatora na oczyszczoną skórę powieki- u nasady górnych rzęs.

 

Opakowanie : 3ml

LashVolution – serum do rzęs poj. 3 ml / 0,1 fl.oz

Działanie

LashVolution to serum do rzęs o wysokiej skuteczności, które stymuluje i przyśpiesza wzrost rzęs oraz zwiększa ich objętość i gęstość. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą mieć długie, gęste i mocne rzęsy. Idealny dla osób, które mają zniszczone, krótkie i słabe rzęsy. Produkt zgodny z wymogami FDA, Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.


LashVolution poprawia kondycję rzęs, wydłuża i zagęszcza rzęsy. 

Sposób użycia

LashVolution powinien być stosowany na noc po demakijażu skóry wokół oczu. Należy nakładać niewielką ilość preparatu, za pomocą pędzelka, bezpośrednio na czystą skórę górnej powieki – wzdłuż linii rzęs. Najlepsze wyniki można osiągnąć, stosując LashVolution raz dziennie przez 8 do 12 tygodni. Po tym czasie, w celu podtrzymania efektów, zaleca się stosowanie serum 2-3 razy w tygodniu. Zwiększenie dawki preparatu lub częstsze jego stosowanie nie poprawi rezultatów. W przypadku pominięcia dawki należy użyć serum LashVolution wieczorem następnego dnia.

Należy stosować się do podstawowych zasad higieny przy używaniu pędzelka dołączonego do produktu. Nie należy udostępniać go innym osobom oraz nie używać, gdy pędzelek jest ubrudzony.

Nie należy stosować LashVolution na dolne rzęsy.

Warunki przechowywania

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia

Należy unikać dostania się preparatu do oczu. Jeśli jednak dojdzie do takiej sytuacji, należy przemyć oczy dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia zaczerwienienia oczu, uczucia dyskomfortu, swędzenia lub suchości należy przerwać stosowanie preparatu. Jeśli objawy te utrzymują się, należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować LashVolution w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania serum do rzęs kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom w trakcie chemioterapii oraz niepełnoletnim. W przypadku leczenia okulistycznego, przed użyciem serum należy skonsultować się z lekarzem. Przy długotrwałym stosowaniu, niektóre osoby mogą zauważyć niewielkie przyciemnienie skóry powieki w miejscu nakładania LashVolution. Jeśli takowe wystąpi, należy przerwać używanie preparatu.

Linijka do rzęs

 

W opakowaniu znajduje się linijka, która umożliwia pomiar wzrostu długości rzęs.

Składniki:

 

Aqua, Glycerin, Myristoyl Pentapeptide-17, Propanediol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Camellia Sinensis Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide.

 

Producent: SAS SIMPLO FRANCE
17 Prospect CourtMullingar, Co. WestmeathIreland

 

Dystrybutor: GardenPharm Sp. z o.o.
ul. 
Staromiejska 8/1226-600 Radom, PolskaPrzed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


APTEKA INTERNETOWA EFARM24
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!